Letní pobyt
1. 1. 1970, Tis

Informace

Tě péro, mládežníku,

už se to chystá, už se to blíží! Od 2. 8. do 9. 8. vyrážíme na letní pobyt! Už pokukuju po ňákym fajnovým spoji, kterým se dostaneme do Tisu. Ptáš se do jakýho Tisu? Kámo, tis neni jenom strom, tam budem tejden bydlet! Tady máš adresu, hoď si to do map:
Tis 19, 549 01 Janov – Tis okres Rychnov nad Kněžnou,
Královéhradecký kraj, Česko

Jestli víš vocode, klidně přeskoč tenhle odstavec, páč je zbytečný ho číst. Jestli ale nemáš páru, rozhodně pokračuj, páč by bylo nemilé, kdyby ses přihlásil na Týden modliteb s důtky a podobných akcí.
Letní pobyt je něco mezi táborem, týdenní párty a naší běžnou akcí. Takže můžeš čekat biblický program dopo (kterej rozhodně nebývá nudnej a neprošoupete si od samýho sezení kalhoty) a odpo se hrajou hry, nebo se výletí, nebo se koupe, nebo se jentakfellí.

Pokračování pro staré harcovníky i pro mladé krve: Přítelíčku, téma mám vymyšlený, budou to Města. Zní to možná trochu hloupě, po tom, co ses podíval na mapy a zjistils, že budeme v jedinym obyvatelnym domě široko daleko. No, uvidíme, co s tím tématem udělám.
Mám pro Tebe ale jednu strašně smutnou a jednu naprosto FAMÓZNÍ zprávu. Bohužel s náma nepojede Ondra. ALE! O biblickej program se nám postará Marta Zemánková z Libice a říkám Ti, to vůbec není špatný. Znamená to ale jednu velice závažnou věc. Ondra už nám nejen nepoví nic biblického, ale ani nám nezahraje na kytaru… Takže jestli umíš hrát na kytaru, nebo na něco co vydává zvuky, neváhej, už to bal. A jestli se Ti s sebou nechce tahat, napiš, třeba ji někdo vezme autem!

A ještě trochu toho praktickýho infa. Nezapomeň se přihlásit do 26. 7.. Pokud nejsi majetný, nebo máš škudlivé rodiče, zařiď si kasičku na 1800,-, pro sourozence bude cena o 200 peněz nižší. Tolik totiž náš pobyt stojí.
Výhledy krásné, plány skvělé, co si sbalit najdeš v příštím mailu, teď i příště posíláme dva dokumenty, který bys měl mít na LP vytištěný a podepsaný (Teda jestli Ti už není 18, to ti bude stačit jenom jeden.)

Měj se, těš se, (jaxviň)
Tvůj SOM!