Letní pobyt
1. 1. 1970, Kraslice

Informace

Milý Mládežníku,

už je to tu zas – blíží se léto.
Vypadá to, že na rozdíl od normálního školního roku léto bude.(Jupí!) Co to znamená? Klasiku. Nebudeš vědět kam dřív skočit, všechny akce sou tak lákavý, lahodný a křupavý. V termínu 31.7.-7.8. ti s výběrem ale klidně pomůžu já. Tou dobou jen jen jedna akce, dostatečně úžasná, abys na ni jel i Ty. A co to jako simtě je? Přece Letní pobyt, kámo!!!

Takže: zvu tě na Letní pobyt, kterej bude 31. 7. – 7. 8. 2021 Ptáš se kde? No přeci v Kraslicích. Pořád se ptáš kde? Vždyť jsem Ti to sem zrovna napsal. V KRASLICÍCH. Budeš se ptát ještě jednou? Ok. Prosím.
Přiznám se, že než jsem tuhle akci začal plánovat, taky sem uplně na 100% nevěděl. Ale koukej: https://mapy.cz/s/lulocunusa no není to krásná destinace? A ty si ještě stěžuješ? Taky jsme mohli do Podkarpatský Rusi jo!? (Jináč to okolí je nádherný.)

Mládežníku, letos to bude bez tématu. Po zkušenostech z minulých let víme, že se ho stejně nedržíme a jen nám překáží v pravém, nefalšovaném felení. ALE nemusíš se bát, o program nouze nebude, stále se tuní. (=Je to v procesu.) A NAVÍC máme našeho Ultrabáječného Ondru Zikmunda, jehož biblický programy nikdy nezklamou. A za tu cenu (1700,-)…

Facebooková událost: https://www.facebook.com/events/810064366270509/

Přihlašujte se přes google formulář: Přihlašovací formulář

Doufám, že tě to nalákalo, mě jo, a to sem to sám psal. Další bližší info přiletí soon.
Zatim se měj,
Tvůj 💕 SOM 🐋