Mladší mládež
1. 1. 1970, Nymburk

Informace

Zdravíme všechny mladší mládežníky a konfirmandy!
Drazí, víte, co je to seniorátní odbor pro mládež, tzv. SOM? Víte, co SOM dělá a jaké pořádá akce? A víte, kdo na tyto akce může jezdit? Nevíte?
Tak to byste měli přijet 27.-28. května do Nymburka! Jedna taková akce se tam totiž bude konat. Ale pozor, není to akce jen tak ledajaká, je to akce, dělaná speciálně pro Vás, tedy pro mládežníky začátečníky ve věku přibližně od 13-ti do 17-ti let. Na této akci bychom se Vám rádi představili, něco Vám o sobě pověděli a povzbudili Vás k další účasti v našem mládežnickém kolektivu. Ale především bychom Vás všechny chtěli poznat!
Tak přijeďte! Začínáme v sobotu v 15:00 v areálu evangelického sboru v Nymburce. Budeme hrát hry, zpívat písničky, opékat buřty a také se biblicky vzdělávat, letošní téma se bude týkat knihy Ester. Společně zde potom přespíme a druhý den se připojíme k další seniorátní akci, totiž rodinné neděli, která zde bude probíhat a na naši sobotní mládež navazovat. I zde pro Vás bude připraven program a pozor… celá akce je zdarma! 🙂
S sebou si vezměte: spacák a karimatku
V případě jakýkoliv dotazů kontaktujete Lali Diopovou:
email: lali.diopova@gmail.com
telefon: 731 720 384

Těšíme se, že spolu prožijeme příjemný víkend plný legrace a nových setkání!

Váš SOM Poděbradského seniorátu
Nezapomeňte se včas přihlásti.