Mladší mládež
1. 1. 1970, Poděbrady

Informace

Milý mládežníku,
asi tak po roce bude zase Mladší mládež. Už nám to chybělo, snad i Tobě. Taky se zas po dlouhý době budem moct potkat naživo. No čti už dál!

Kdo nejsi mládežnický matador a na žádné akci jsi nebyl, nebo na jedné, která tě neoslovila, nebos‘ nepochopil, co se tam děje, tato akce je přímo pro TEBE. Trochu řeknem, co to je SOM, trochu o našich akcích, zároveň si zahrajem ňáký dobrý hry venku i vevnitř, seznamovačky, bude póba od Ondry Zikmunda a tak. Jde o takový seznámeníčko a přípravu na další báječný nejen seniorátní akce. Páč se hodí znát někoho, s kým můžeš jet třeba na Sjezd. Tak.

Sejdeme se 4.9. v Poděbradech ve sborové místnosti v 17:00, seznámíme se (to rozhodně) a pak asi už uvidíš, nebudu ti kazit překvapení z našeho úžasnýho programu. No a přespíme do soboty.

Hned na naši akci ale navazuje celoseniorátní mezigenerační akcička zvaná Polabská pouť, na které taky budeme jako mládež trochu něco dělat, tak tam můžeš zkusit pozvat i zbytek rodiny, nebo rovnou celej sbor, je to hlavně v sobotu dopoledne, večer už budeš zase moct koukat na seriály a psát si s kámošema a přežírat se máminýma buchtama. (Jů nou, jak to všichni děláme.)

Přihlásit se budeš moct na našich webovkách http://podebradska-mladez.evangnet.cz/, což doporučuju, páč je to pak levnější. Mrkám na Tebe. Teda u všech ostatních akcí to bývá levnější, tentokrát je cena jednotná – 60 kč, aby lidi přihlašování neodradilo (což by teda rozhodně mohlo). Přesto se prosím přihlaš, ať pak nemáme jídla třeba pro 10 lidí, když jich přijede 25. To by bylo asi trapný ne. A my trapný nejsme!

Tož pěkný prázdiny a v září se na Tebe těšíme!
Tvůj SOM ♥