Podzimní SDM v Libiši
1. 1. 1970, Libiš

Informace

Místo seniorátních dnů bylo letos v Libiši a společně jsme se zamýšleli nad tématem: „Kdo jsme?“
Pátek jsme zahájili pobožností a vtipnou seznamovací hrou. Po večeři si SOM připravil překvápko v podobě čajovny. Při popíjení čajíčků a papání sladkostí nám Lia Junová a Maťko Bánoci vyprávěli o své cestě po Francii.
Sobota začala dopolední přednáškou Jonatana Hudce s názvem Evangelická identita očima teologa, při tomto programu se podařilo spojit přednášku s divadlem i se zázraky. Po obědě následovaly dílny. Letos poprvé se objevila LAN dílna. Pro nepočítačové nadšence byl připraven výtvarný program na téma Živé obrazy a vedla ho Lucie Fryčová. Odpolední přednášku si připravil Miroslav Soukup. Podívali při ní na téma z historického pohledu.
Tečkou dne byl večerní koncert v podání Josefa Provazníka a Michala Féra, kde jsme mohli slyšet písně známých křesťanských kapel. Po koncertu jsme se odebrali ke ztišení do kostela, které si pro nás připravil Pavel Jun.
Celé dny jsme společně zakončili nedělními bohoslužbami, při kterých kázal Ondřej Zikmund. Po bohoslužbách jsme se zase rozjeli zpět do našich domovů, obohaceni o nové zkušenosti a zážitky.