Podzimní seniorátní dny
1. 1. 1970, Libice nad Cidlinou

Informace

Zdáreček páreček, drazí mládežníci!

Toužíme Vás pozvat na dlouho očekávané podzimní seniorátní dny. Je to akce parádní, plná skvělých věcí, aktivit, přednášek a jiných radostí. :)

Zveme Vás tedy všechny, opravdu všechny, 10. – 12. 11. od 18:00 do Libice nad Cidlinou (Ke hradišti 12). Do místa, které je spjaté se smutnou historickou událostí, která nám připomíná lidskou ješitnost, pýchu a touhu po absolutní moci. Totiž s vyvražděním Slavníkovců. Proto zní téma seniorátních dnů Zodpovědnost, ve společensko-politickém kontextu.

No, dobrá, dobrá. Téma s touto událostí tak úplně nesouvisí… Ale i tak to bude bomba! :D

A na co konkrétně se můžete těšit?

Tož, tak třeba hned v pátek začneme zážitkovým programem na téma kritické myšlení. V sobotu vyslechneme neméně poutavou přednášku od Jana Čapka, tou se lehce dotkneme politiky a všech čachrů kolem ní. Odpoledne se budeme bavit o pěstounství a přechodné péči. Zavítají mezi nás manželé Brandovi, kteří k tomuto tématu mají mnoho co říci a čerpati u toho budou z vlastních zkušeností.
Čeká nás samozřejmě také bohatý doprovodný program. Půjdeme na procházku, budeme zpívat, hrát různé hry (jako třeba fotbal) a pozor! Budeme si moci aj vystřelit z luku/vzduchovky, nebo si zapařit pěkně na PC a u volantu tak prožít pravou Formuli 1!

Ještě pořád nejste přesvědčení? Pak Vám můžeme nabídnout ještě tyto tři věci. Jídlo, o jehož přípravu se nemusíte nijak starat, přátele a navazování nových kontaktů a co je nejdůležitější, společný čas strávený s Bohem.
V závěru bychom Vás chtěli o něco poprosit. Budete moc hodní, pokud s sebou přibalíte nějaké buchty, koláče, preclíky, muffiny, marmelády nebo jiné dobré věci, které doma pečete či jinak vyrábíte. Uvidíte, že u snídaně je všichni moc oceníme a pochválíme ;)

Cena seniorátek je pro přihlášené 220,- a pro nepřihlášené 250,- Kč.

A ještě pozor! Přicházíme s inovací, která bude jistě zajímat všechny přihlášené sourozence. Pro ně je tu naše sourozenecká sleva, která dělá 180,- pěněz na jednoho.

Přihlašujte se, prosím, do 6.11. 2017

Tak doražte, budeme se na Vás těšit ;)

Přejeme krásný den!

Váš Poděbradský SOM