Výlet
1. 1. 1970, Třemošnice

Informace

Sluníčko mi svítí do tváře a lehký vánek si pohrává s mými vlasy. Stromy na mě vrhají příjemný stín a z jejich korun se ozývá ptačí sbor, který udává rytmus našim krokům. Dýchám čerstvý vzduch z plných plic a když se na chvíli zaposlouchám, slyším zurčící řeku, která je nedaleko. Není to krása?

Naši milí mládežníci,

krása to je a velká! Pojďme ji zažít spolu!

Po roce je tu opět seniorátní výlet a pozor – tentokrát s přespáním a grilováním!

Sejdeme se 13. května v 9:45 na nádraží ve Třemošnici, kde se projdeme po okolí a pokocháme se místní krajinou. Na večer se vlakem přepravíme do Čáslavi, kde si uděláme táborák, strávíme příjemný večer a také se vyspinkáme do nového dne.

Večerní ztišení si pro nás připraví místní farářka, Drahomíra Dušková, která se k nám spolu s Čáslavskou mládeží připojí na véču.

Tečkou za celou akcí budou nedělní bohoslužby v místním kostele, po kterých se rozjedeme zpět ke svým domovům.

Ještě jedna důležitá věc. Než začnete chystat svačinu a hrabat pohorky z botníku, nezapomeňte se na našich webových stránkách přihlásit (abychom věděli, kolik  náplastí bude třeba přikoupit do lékárničky na vaše opuchýřované nožky).

S sebou si vezměte: karimatku, spacák, svačinu, dostatek tekutin, pevnou obuv a oblečení do času i nečasu

Cena akce jest: Nepevně stanovená. Nákup na večeři proběhne až v Čáslavi, kde se budete moci rozhodnout, zda své bříško zaplníte grilovaným masíčkem, nebo tradičně, buřtem na ohni. Cena za nákup se pak rozpočítá podle počtu účastníků až na místě. Doporučené kapesné je sto peněz. A nezapomeňte peníze na vlak! ;)