Jarní Senošky ONLINE
1. 1. 1970

Informace

Zdravíčko mládežníku, doufám, že slouží!

Blížící se senošky mají potenciál být velice intenzivní, ale záleží jen a jen na Tobě, jaké si je spolu se mnou uděláš.
Vymyslel jsem si téma Život v těle. Chtěl bych se 17.-19.4. zamýšlet nad tím, jak se nám v těle žije. Co od něj chceme? Co se nám na něm líbí, co chceme zlepšit… a tak všlijak. Chtěl bych, abys se svým tělem zkusil o víkendu něco dělat, zjišťovat jak se má, jak se mu s tebou žije. Bolela tě někdy z nervozity a blbý nálady hlava, nebo břicho? Nemáš pak třeba větší problémy s pletí a zvýšenou teplotu? Ok, zní to trochu ezo, ale spousta lidí to tak má. Proto bych chtěl, aby se ti po blížícím se víkendu žilo v těle dobře i psychicky.
A jak to bude probíhat?
Na facebookové události “Jarní tělesné online senošky” se bude 17.-19.4. objevovat strašně moc věcí. Budu sdílet spousty přednášek, pobožností, veršů a čtení na každý den. Budu vyhlašovat různé výzvy se specifickými hashtagy. Něco budou jednorázový věcičky, něco budeš dělat každý den. Tedy, pokud budeš chtít. Nemusíš se zapojovat vůbec a vše sledovat jen z povzdálí, nebo se můžeš zapojit jen do těch aktivit, které jsou tvému srdci blízké. Pokud se rozhodneš připojit, budeš to moci se mnou a ostatními mládežníky sdílet prostřednictvím fotek nebo příspěvků na facebooku/instagramu. U každé té sdílené věci bys ale měl napsat specifický hashtag. Že to nechápeš? Tady je příklad a zároveň první výzva!

Pošli nám do čtvrtka 16.4. na naši FB stránku nebo e-mail svůj nejoblíbenější recept na pomazánku, která by na správné mládežnické akci rozhodně neměla chybět (třeba Nikčina křenová).
Ve čtvrtek odpoledne si ji pak připrav a v pátek sněz.
Někdy mezitím nasdílej pod událost “Jarní tělesné online senošky” fotku svý pomazánky (klidně i s tebou, jak ji koštuješ) s hashtagem #ŽeruPomazánku.
A to je vše, první výzva je za tebou!

Moc se na to těším a jsem zvědavej, jak to všechno vyjde. Jestli něčemu nerozumíš, neváhej nás kontaktovat. Nu a teď už šupky dupky na FB událost, tam to totiž jede, tak ať ti něco neuteče! ;)

Měj se fantasticky zdravě, dobře až běda atakvůbec,
Tvůj SOM <3