Podzimní seniorátní dny mládeže
1. 1. 1970, Libiš

Informace

Je po volbách. Další budou až za rok a to do evropského parlamentu. “To je hrůza,” říkáte si, “koho budeme do té doby volit, o co se budeme zajímat?!” A právě v tomto okamžiku nastupuje váš SOM a přináší řešení tak snadné, že nad ním zůstává rozum stát.

Nevěříte? Tak koukejte!

Drazí, všechny vás srdečně zveme na Podzimní seniorátní dny do Libiše (Školní 44/1), které proběhnou ve dnech 2. – 4. listopadu. Začneme v 17:00 a stihneme toho fááákt hodně.

Tož, třeba hned v pátek zmákneme koncert kapely Nsango Malamu a pobožnost Ondry Zikmunda. “Hm, kůl,” říkáte si. Jak by taky ne, vždyť už jen kvůli tomu by stálo za to přijet. Neukvapujte se ale, to nejlepší teprve přijde.

V sobotu dopoledne totiž zvolíme nový SOM!  ⇨ “WOW!”

Kandidovat a volit může každý mládežník poděbradského seniorátu. ⇨ “SUPER!”

⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩

Přijeďte, kandidujte, čapněte šanci zlepšit poděbradské akce a přetvořit je více k obrazu svému! SOM je tu pro vás a těší se na nové tváře! ;)

⇧ ⇧ ⇧ ⇧ ⇧ ⇧ ⇧ ⇧ ⇧ ⇧

A pokud jste si snad i po pečlivém uvážení jistí, že se somákem stát nechcete, nevadí. Přijeďte i tak, můžete zvolit třeba svého kamaráda, který bude zastávat vaše názory.

⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩

Přijeďte si zvolit SOM, jenž bude pořádat akce, na které se budete rádi vracet! Právě teď je ta šance na změnu, jež se další dva roky nebude opakovat!

⇧ ⇧ ⇧ ⇧ ⇧ ⇧ ⇧ ⇧ ⇧ ⇧

A navíc je tu bonus v podobě dalšího programu. Až to všechno zvolíme a uspokojíme své žaludky, budou pro nás za odměnu připraveny dvě dílny – výtvarná a divadelní. Poté naváže přednáška Petra Slámy na téma “Stát Izrael mezi dějinami, reálnou politikou a vírou” >a večer ještě vyslechneme povídání Miroslava Pfanna o českých vesnicích na Ukrajině.

Celou akci zakončíme nedělními bohoslužbami v místním kostele.

Neváhejte už ani chvíli, přihlašte se, doražte, kandidujte, volte či prostě jen přijeďte pobýt!

CENA:
Přihlášení: 220,-
Nepřihlášení: 270,-
Pro sourozence: 180,-

Nabízíme (zejména mladším mládežníkům) aj službu dovozu na akci. V případě zájmu volejte našemu řidiči Lukášovi Vančovi – tel.: 607 565 094 (lukasvanca@gmail.com).